Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz 15% rabatu na pierwsze zakupy

Zwroty

 

Każdy towar zakupiony w firmie Kinga posiada gwarantowaną możliwość zwrotu w terminie do 14 dni.

Każdy towar musi posiadać fabryczne metki oraz dowód zakupów.

UWAGA! Ze względów higienicznych majtki oraz akcesoria bieliźniane nie podlegają zwrotowi, ani wymianie.

Zwrot (dotyczący odstąpienia od umowy, oddania nowego towaru)

Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej w sklepie internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa należy poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
Oświadczenie może zostać złożone w formie pisemnej na adres:
Kinga Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa
ul. Gen. St. Maczka 91
15-691 Białystok
z dopiskiem „zwrot” lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@kinga.com.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dostępny jest na stronie sklepu internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Do zachowania terminu wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy Klient otrzymuje wszystkie zapłacone kwoty, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym decyzja o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy dotarła do sprzedawcy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takiego samego sposobu, jaki został użyty w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraził zgodę na inne rozwiązanie; w żadnym przypadku Klient nie ponosi opłat związanych z tym zwrotem. Zwrot płatności może zostać wstrzymany do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Tutaj znajdziesz przykładowy formularz zwrotu.

W przypadku, kiedy klient nie dokonał wcześniej opłaty za wysyłkę towaru (darmowa dostawa przy kwocie powyżej 150zł, akcje z darmową dostawą), wtedy koszty dostawy zwracanego towaru ponosi klient.

Wymiana towaru

Aby dokonać wymiany towaru, należy go zwrócić zgodnie z procedurą zwrotu, a następnie złożyć nowe zamówienie. 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt, a rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości:
Telefon: +48 608-330-005
E-mail: info@kinga.com.pl

 

[BANER-WZ]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium